Transporto priemonių vertinimas

Didžiausią kilnojamo turto vertinimo atvejų sudaro transporto priemonių vertinimas.

Transporto priemonių vertintojai vykdo savo veiklą nuo 1998 m. Tuo metu gyvavusi AUTOTRANSPORTO PRIEMONIŲ NEPRIKLAUSOMŲ VERTINTOJŲ ASOCIACIJA parengė transporto priemonių vertinimo metodiką ir padėjo pamatus dabartinei transporto priemonių vertinimo tvarkai.

Šiuo metu daugiausiai transporto priemonių vertintojų vienija Lietuvos vertintojų rūmai. Rūmų veikloje dalyvauja 14-a įmonių vertinančių transporto priemones, kuriose dirba kvalifikuoti vertintojai ir vertintojai asistentai.

Transporto priemonės vertinamos norint nustatyti jų rinkos vertę, ar po autoįvykių, siekiant objektyviai nustatyti  nuostolius. Automobilių vertinimas įvykus draudiminiam įvykiui padeda ginti viešą ir privatų interesą ginčuose dėl verčių su draudimo kompanijomis.

LIETUVOS VERTINTOJŲ RŪMŲ NARIŲ

TRANSPORTO PRIEMONIŲ VERTINTOJŲ

SĄRAŠAS

VILNIUS

  • Turto vertintojas Eugenijus Laurinčiukas

eugenijus.laurinciukas@gmail.com, vertinimas24@gmail.com, mob. +370 687 16091.

antanas@vertintojubiuras.lt, mob. +370 606 10145, turto vertintojas Antanas Viržintas.

  • UAB ,,Verlita”

info@verlita.lt, mob. +370 650 30075, turto vertintojas Mantas Žukauskas.

 

KAUNAS

arnoldas@autoekspertai.lt, mob. +370 699 80118, Arnoldas Sasnauskas.

info@asistavita.lt, tel. +370 37 208131, mob. +370 616 14143,

turto vertintojas Mantas Sinkevičius.

 

KLAIPĖDA

info@autosigma.lt, mob. +370 644 40008: turto vertintojas Artūr Ūsov, artur.usov@gmail.com, mob. +370 644 40008; turto vertintojo asistentas Valentinas Ruokis, valentinas.ruokis@gmail.com, mob. +370 611 88860.

autorika@vertinu.lt ,  dainius@autorika.lt, +370 698 75509: turto vertintojas Dainius Gatulis, turto vertintojas Artūras Zimkus, autorika@vertinu.lt, mob. Nr. +370 698 41199, turto vertintojo asistentas Tautvydas Zimkus, autorika@vertinu.lt, mob. Nr. +370 633 58873.

  • Turto vertintojas Egidijus Stoškus

ekspertas1@gmail.com, mob. +370 698 36361.

 

ŠIAULIAI

domas@autoverema.lt, mob. +370 674 44666, turto vertintojas Domas Grunskis.

  • UAB „Insereg group“

nerijus@insereg-group.lt, mob. +370 698 29286, turto vertintojas Nerijus Gudeikis.

PANEVĖŽYS

info@nepriklausomasvertintojas.lt, mob. +370 600 59166, Panevėžys.

ALYTUS

  • Turto vertintojas Jonas Pikūnas

joturta@gmail.com, jonas.pikunas@gmail.com mob. +370 682 12111.

  •  Turto vertintojo asistentas Vitalius Simanynas

vitalius.simanynas@gmail.com, mob. +370 687 92235.

 MARIJAMPOLĖ

  • Algirdo Vėgėlos IĮ

alva55555@gmail.com, mob. +370 686 43350, turto vertintojas Algirdas Vėgėla.